“OFİS MOBİLYA MODELLERİ” KONUSUNDA UZMAN

ofis-mobilyalar

1970 yılında ofis mobilyası üretimi ile sektöre atılan ÇAĞIN OFİS MOBİLYALARI, kaliteli ofis mobilya üretimi ve istikrarlı gelişimi ile perakende yönünde de etkili olmaya başlamış, ve günümüzde, Türkiye’de ofis mobilyaları pazarında göstermiş olduğu başarının yanı sıra, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürünlerini ihraç ediyor olup, Ofis mobilya modelleri ile adından sıkca söz ettirmeyi başarmıştır.

ofis-mobilya-hakkimizda

45 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen Çağın Ofis Mobilyaları, modüler mobilya ve VIP ofis mobilyaları üreterek sektöründe, kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile sektörün otoritesi olma yolunda ilerlemektedir., gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında büyük projelere imzasını atmaya devam etmektedir. Kuruluşundan bu güne değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedeflemektedir. Çağın ofis mobilyaları, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini ve global satışını sürdürmektedir.
TASARLIYORUZ

mobilya-tasarimi-istanbul

Yılların tecrübesini bünyesinde barındıran Çağın Ofis Mobilyaları, yetişmiş mimari kadrosu ile,çalışma alanlarınızın iş verimini artırmaya yönelik tasarımlarıyla, sınırsız ofis mobilya modellerine hayat vermektedir. Siz hayal edin biz tasarıya dönüştürelim.
ÜRETİYORUZ

ofis-mobilya-uretimi

Eşsiz tasarımlarını Masko Mobilya Kenti nin yanı başından üretim tesislerine sokan Çağın ofis, disiplinli personeli ve teknolojik makina parkuru ile en hızlı ve en kaliteli şekilde ofis mobilya modellerini pazara sunabilmektedir.
UYGULUYORUZ

ofis-mobilya-uygulama

Mobilya modellerini tasarlamak ve üretmek konusunda uzman Çağın Ofis Mobilyaları, hiç şüphesiz güçlü kadrosu ve ürün gamını çalışma alanlarına sıfır hata payı ile uygulayabilmekte projeleriniz renklendirmektedir.

Müşterilerimize, daha kaliteli çalışma alanları sunmak için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Ofis mobilya modelleri üretimi ve satışı konusunda 45 yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; Kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojimizle hep daha kaliteliyi tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Hedefimiz; İnsana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Çağın Ofis Mobilyaları, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak ofis mobilyaları üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte toplam kalite yönetimini benimsemektedir.